Ochrana majektu a osob

Naše firma K.T. & K. Group Czech s.r.o. se sídlem v Karviné existuje na trhu od roku 2006. Hlavním předmětem naší činnosti je výroba a prodej podpůrných prostředků a potravinových doplňků v oblasti zdravotnictví.

Jedním z nejznámějších produktů, jehož jsme výhradním výrobcem a distributorem v EU je LAPIS - Čertův kamínek Tento produkt zvyšující hojení kožních defektů je na trhu ojedinělý a svými účinky předčí veškeré běžné přípravky. Jeho účinnost je prověřena mnohaletou praxí. Kontrolovaný způsob výroby zaručuje vysokou kvalitu výrobku. Naše produkty můžete zakoupit i v lékárnách.

Dále jsme distributorem různých potravinových a výživových doplňků.

V současné době se zvyšuje poptávka po firmách zajišťujících ochranu majetku a osob. Proto jsme se přizpůsobili trhu a rozšířili obor naší činnosti.

Poskytujeme 24 hodinovou fyzickou ostrahu při ochraně osob a majetku a to jak venku, tak uvnitř objektů. Bezpečnost objektů je především zajištěna pravidelnými obchůzkami. Tu pro vás zajistí 40 kvalifikovaně vyškolených zaměstnanců, kteří ochrání Vaší firmu před vniknutím nežádoucích osob, zabrání krádežím a ničení majetku.  Dle přání mohou být uniformováni nebo v civilu.

Na Vaši žádost je možno využití technických ochranných zařízení napojených na centrální pult, využití služebního psa, který je speciálně vycvičen pro tyto účely, vést knihy příjezdů a odjezdů vozidel atd.

Vše se naprosto přizpůsobí přáním a potřebám zákazníka. Před uzavřením spolupráce obvykle vyhodnotíme rizika Vašeho konkrétního objektu a doporučíme strategii pro jeho ochranu.

Dále se také zaměřujeme na ochranu osob, ať už se jedná o doprovodnou službu rizikových osob nebo ochranu osob na různých akcích.

V případě zájmu nalaznete veškeré údáje v sekci kontakty.